Pod pirátskou vlajkou vzhůru za dobrodružstvím!

Březen 2007


moje 93. výhra

31. března 2007 v 19:48 | Áďa |  Mé výhry
vyhrála jsem diplm na: http://annneet.blog.cz/

zase soutěžím

31. března 2007 v 19:39 | Áďa |  Ostatní
tak sem v další soutěžio nej blog tady:http://bara-bara.blog.cz/0703/2-soutez-o-nej-blog-zacina když by se vám můj blog líbil tak pro mě mužete hlásnout a díky všem

POTC Na konci světa

30. března 2007 v 22:21 | Áďa |  Piráti z Karibiku: Na konci světa
Bohužel, internetové vody jsou v tomto směru poněkud mělké. Tvůrci zarytě mlčí a popírají cokoliv, co se propasíruje skrz tenkou škvíru pod pokličkou zásluhou "zaručených zdrojů". Oficiální prohlášení by se dala přehazovat tak maximálně lopatkou na píseček. Díky bohu, že tu a tam prosáknou nějaké ty nepotvrzené drby (popř. storyboardy). Byť se dá jen stěží odhadnout, fouká-li vítr od správných donašečů, následující řádky budou jistě pročítány s nepředstíraným zájmem.

Jedno je jisté - třetí Piráti učiní vše pro to, aby byli monumentálně na výši, tak jak se sluší na každé US pokračování, které má přišpendleno k zadnici číslici 3. Vedle obvyklých zúčastněných (kováře Blooma, krasavice Keiry a hipísáckého Deppa) se na scénu vrátí takřka veškeré postavy, které kdy pozřely byť jediné okénko doposud vypuštěného materiálu. Finálního souboje o Sedm moří (což zní samo o sobě dost vábivě & honosně) se tak zúčastní nejenom posluhovači Davyho Jonese (včetně svého sympatického vůdce), ale i artrózou nepostižení poskoci kapitána Barbossy a Norringtonova smečka povětšinou neškodných vojáků. Samozřejmě, možná přijde i kouzel… tedy ehm… pardon… Kraken.

Pokud jste předchozích pár dní (těch "pár" chápejte v uvozovkách) nestrávili v protiraketovém krytu (a proč se toho zdráhat, Rusové brzy zamíří), popř. v rodné domovině svérázného Borata, těžko mohu očekávat, že by vás předešlý odstavec ukojil. Stejně tak by bylo bláhové, kdybych likvidoval terč náboji ráže "Zase to natočil popcornový štramák Gore Verbinski a vše, co se mu v očích zatřpytilo, střelhbitě zatáhl štědrý strejda Jerry Bruckheimer".

Přesto všechno by byla jakás takás bilance vhodná (jen tak pro pořádek). Vždyť oba předchozí snímky naplnily nejeden královský měšec. Zatímco jednička rozšířila Bruckheimerův úsměv o 654 milimetrů (ti, kterým z peněženky čouhají zelené papírky s Abrahamem Lincolnem a jeho parťáky, nechť si číslo vynásobí 106 a mm zamění za $), dvojka se s tím nes*ala (cenzura to vypípá, buďte v klidu) a jako mávnutím kouzelného proutku vydělala jen k dnešnímu dni o 400 milionů více než její starší sourozenec. Ne náhodou se nám hejbala škatulata v žebříčku nejvýdělečnějších titulů všech dob. Truhla mrtvého muže se vyšvihla na lichotivé třetí místo a aby toho nebylo málo - nyní si dělá vcelku opodstatněný zálusk i na poněkud ustrnulého Pána prstenů, který se drží zuby nehty pozice za "v tomto životě nedostižným Titanicem".

Jak se zdá, natáčet dvojku a trojku současně (strejda Jerry trochu škudlil, byť prozíravě) nebyl až tak scestný nápad, a i kdyby byl Konec světa úspěšný jen z poloviny tak jako Truhla mrtvého muže, chlapíci "vod kožených křesel" by měli i nadále trvalý (a za každého počasí nezničitelný) úsměv na tváři.

Leckdo z vás si možná klade otázku, jestli je vůbec vhodné (z hlediska úspěšného výrobku) končit v nejlepším, a tedy avizovaným třetím dílem. Pokud jsou vaše mozkové závity rozežírány něčím podobným, setřete si kapku potu z čela a buďte v klidu. Podobné úvahy poletují i hlavou Jerryho Bruckheimera a dalších lidí, kteří mají s Piráty co do činění. Ostatně; není tomu dávno, co se začalo spekulovat dle osnov updatovaných Hvězdných válek. Jisté zdroje uvedly, že se brzy dočkáme nové trilogie, která se chopí provazu za zdánlivě opačný konec. Některé postavy zaniknou, jiné přibudou a ty šťastnější se budou moci i příště vyhřívat pod září filmového reflektoru. Zřejmě nemusím dodávat, kterýpak hrdina by ustál veškeré plánované převraty, vyhazovy a obměny kádru. Johnny Depp je pro studio veleváženým zaměstnancem, nedotknutelným klenotem a koneckonců i hlavním viníkem tak nechutně vysokých tržeb.

Samozřejmě, momentální úvahy (zdánlivě předčasné) rozdmýchal především sám Depp. Byl to on, kdo se nechal pár pátků nazpět slyšet, jak jej to vzalo, když skončilo natáčení trojky, že si na vzpomínku vyprosil kostým Jacka Sparrowa (dokážu si vcelku snadno vybavit zástup dětí před dveřmi představitele Střihorukého Edwarda a tak trochu nechtěnou, dost možná benefiční, živnost samotného Deppa) a že by se milerád zúčastnil jakéhokoli pokračování, pokud by se rýsovala vidina jakžtakž žvýkatelného scénáře.

Za zdmi Walta Disneyho si vzali Johnnyho přání evidentně k srdci, zamáčkli poplachové tlačítko a zaveleli k poradě u proklatě dlouhého stolu. Slovo dalo slovo, Jerry zamával s podezřele napěchovanou peněženkou a již nyní se (údajně) kompletuje stěžejní kostra čtvrtého dílu. Jelikož se však stále jedná o informace z druhé ruky, bylo by předčasné tetelit se blahem a poohlížet se po kvalitním trhacím kalendáři.

Bohužel (bohužel pro všechny fanynky ostrohranného Blooma), případné pokračování by se s největší pravděpodobností obešlo bez Deppova dobráckého parťáka, charismatického kováře Willa. Zámořský deník Daily Star mu totiž neprorokuje nikterak úsměvný konec, a pokud bychom uznali jeho zdroj jako důvěryhodný, bylo by poměrně rozumné nakoupit si do zásoby několik kilogramů absorpčních kapesníků (jen tak preventivně, na užitečných věcech se nešetří). Přeci jenom, jestliže mladý Turner "zařve", aby položil základ nečekané a dojemné tečce, naše partnerky to budou rozdýchávat ještě pár hodin po závěrečných titulcích.

Obdivovatelé křivek Keiry Knightley se naopak nemusí obávat. S tou se údajně počítá, neboť ještě nepředstavuje tak nesnesitelné finanční břímě jako její filmový partner.

Nedá mi to, abych si neodpustil otřepané rčení: "Ráno moudřejší večera." Ačkoliv to s Turnerem nevypadá moc dobře (a dost možná i s celou sérií - pokud pesimisticky zabředneme k ukázkovým příkladům "zbytečných" sequelů a prequelů), od čtyřiadvacátého května nás ještě dělí necelé tři měsíce a nic z toho, co již nyní přivádí leckteré výtečníky k infarktu, nemusí být pravdivé. Zachovejme si tedy střízlivost a v poklidu dopijme to kafe, které jsme si udělali.

Johnny Depp

30. března 2007 v 21:29 | Áďa |  Videa pirátů12. spřátelený blog

30. března 2007 v 20:05 | Áďa |  Spřátelené blogy
můj další spřátelený blog: http://www.pirati-z-karibiku-net.ic.cz/ je taky o pirátech

jesm v soutěži

29. března 2007 v 20:22 | Áďa |  Ostatní
tak sem už zas v soutěží o nej blog ale tentokrát tam jsou jen pirátsky tak jestli se vám ten můj líbí tak pls pro mě hlásněte tady:http://kamik98.blog.cz/0703/soutez-o-nej-piratskej-blog#komentare

díky moc všem kdo pro mě hlasovali

moje 92.výhra

26. března 2007 v 16:09 | Áďa |  Mé výhry
Vyhrála jsem diplom na:http://bleakangel.blog.cz

11.spřátelený blog

26. března 2007 v 16:03 | Áďa |  Spřátelené blogy
Mám další spřátelený blog je o filmech a i o pirátech tady:http://oblibenefilmy.blog.cz

DJ Tiesto remix

23. března 2007 v 14:57 | Áďa |  PzK a pirátství
tady si můžete stáhnout tuhle melodii k pirátům. Sice v tom filmu nebyla, ale mě se moc líbí

DJ Tiësto_remix


české titulky

21. března 2007 v 15:42 | Áďa |  Videa pirátů
Tia:Co byste udělali?Co byste vy všichni byli schopni udělat?Čelili byste podivným a strašidelným břehům na konci světa?K přivezení zpátky vtipálka Jacka?
Jack: Jestli mě přišli zachránit,tak jenom, protože sem jim chyběl.(nebo to může znamenat taky-Nikdo mě nepřišel vysvobodit,jenom protože jsem jim chyběl?
Barbossa: Byl čas kdy piráti byli svobodní k udělání jejich vlastní cesty ve světě.
Ale náš čas končí.
Jack: Proč bych měl plout s někým z vás?Čtyři z vás se mě v minulosti pokusil zabít,jeden z vás uspěl.
Barbossa:Naši nepřátelé se spojí proti nám a slíbí si naše zničení.
Beckett:Budete bojovat a všichni zemřete!
Barbossa:Pirátští páni ze čtyř koutů Země…………….
Sao Feng:Vítejte v Singapuru
…..se musejí spojit.(tohle fakt nevim jistě)
Taková schůze jako tato ještě v celém jejím životě nebyla.
Jack:Všem jim dlužím peníze
Liz:Nikdy by se to mezi náma nevyřešilo.
Jack:Říkej si to sobě,drahoušku
Beckett:Ví,že jejich tváře zaniknou.
Všichni zůstanou tam kam se nakonec postaví.
Will:Vezmeš si mě?
Liz:Nemyslím si,že na to vhodný čas.
Becket:Jste šílený.
Jack:Kdybych takový nebyl,pravděpodobně bych nikdy nepracoval.

hra k trojce

21. března 2007 v 6:13 | Áďa |  Piráti z Karibiku: Na konci světa
na oficiálních stránkach se už objevila hra ke třetímu dílu: http://disney.go.com/disneypictures/pirates/atworldsend/

fotky z trojky a traileru

20. března 2007 v 19:13 | Áďa |  Piráti z Karibiku: Na konci světa
Jack v Davyho službě =(

Moje 1. video

20. března 2007 v 16:19 | Áďa |  Moje videa
tak tady je moje první video. No doufám že se na to dá podívat no ale snad to bude jindy lepší.

Pejsek

20. března 2007 v 15:10 | Áďa |  Ostatní
Narazila jsem na pejska a tak ho sem dávám. A našla jsem ho tady: http://eviiika.blog.cz

Trailer k trojce

20. března 2007 v 14:04 | Áďa |  Videa pirátů
tak tu je konečně trailer k trojce anglicky:
a tady se můžete podívat jak se hádá Jack s Barbossou:

Návštěvnost 12.3.2007 - 18.3.2007

19. března 2007 v 17:04 | Áďa |  Návštěvnost
Návštěvnost 12.3.2007 - 18.3.2007

Pondělí: 65
Úterý: 52
Středa: 55
Čtvrtek: 80
Pátek: 65
Sobota: 102
Neděle: 125

Celkem: 544

Diplomy k 46. bleskovce

19. března 2007 v 16:38 | Áďa |  Bleskovky
správné odpovědi:
1.James Norrington
2.ne srdce
3.zabije Davyho Jonese
4.z třetího (Na konci světa)

vyhrávají:
1. Lorraine
2.Verča

TRAILER! (rusky)

18. března 2007 v 17:03 | Áďa |  Videa pirátů
našla jsem trailer ke trojce je fakt super akorát je rusky ale jsou tam anglický titulky